Web Sitesi

Günümüzde, büyümek için İnternet’te varlık göstermek zorundasın. Bunun için ise doğru bir web sitesi gerekiyor. Hemen bana ulaş ve ücretsiz şekilde dijitalleşme yolunu beraber çizelim.

WEB SİTESİ

SEÇENEKLERİMİZ

WEB SİTESİ

Şirketinizi tanıttığınız, blog yazdığınız, veya bir yazılım hizmeti olarak kullandığınız web siteleri, istekleriniz ve ihtiaçlarınız doğrultusunda, mobil uyumlu ve optimize şekilde oluşturulur.

LANDING PAGE

Ziyaretçilerinizi doğru kanallara  yönlendirebildiğiniz yapıda ve dijital reklamcılıkta önemli unsurları barındıran landing page’ler size özel hazırlanır.

E-TİCARET SİTESİ

Satmak istediğiniz ürün ve hizmetleri sergileyebildiğiniz, sepet ve ödeme sayfaları barındıran e-ticaret alt yapılı web siteniz size özel hazırlanır.

Uzmanlarımız ile İletişime Geçin ve Hemen Başlayın!

S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

Web sitesi istiyorum ne yapmalıyım?

Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek, sonrasında uzmanlarımız sektörünüz, amacınız ve hedef kitlenize yönelik olarak web sitenizi şekillendirecek.

Web sitemde değişiklik yapabilir miyim?

Web sitenizde sizin giriş yapabileceğiniz ve değişiklik yapabileceğiniz bir alan bulunmakta. Dilediğiniz takdirde, size uygun kullanıcı hesabınız açılacak ve kısa bir eğitim verilecek.  

Web sitem için sunucu alabilir miyim?

Sunucu ihtiyacınız durumunda, size web sitenizi bulundurmanızı sağlayacak ve size ait kontrol paneli bulunan yüksek güvenlik ve  hızda bulut sunucusu hizmeti sağlanacaktır.